Montaj

Mobat mobilya olarak ürettiğimiz tüm ürünlerin montajları profesyonel ekibimizce gerçekleşmektedir. 

Kullanım öncesi ya da taşınma durumundan sonraki süreçlerde de montaj hizmeti veriyoruz.

PLANLAMA

Mobilya üretildikten sonra ekibimiz montaj öncesi planlama durumunda montajın yapılacağı yerin tamamlanmış olması durumunu gözetir.

DEKORATİF

Montajın proje içerisinde belirlenen alanlara yapılması, hatasız kurulum yapılması yegane ilkelerimizdendir.

KONFORLU

Montajın yapılma şeklinin önemi kadar yapıldığı yerin de öneminin büyük olduğunun farkındayız. Mobat mobilya olarak konforu yakalayacağınız alanlara konforlu mobilya montajını yapıyoruz.

İŞÇİLİK

Mobilya projesinin tasarımından üretiminden montajına kadar olan tüm süreç Mobat ekibi tarafından titizlikle yapılmaktadır. Tüm montaj ekibimiz Mobat bünyesinde bulunup alanında uzman kişilerdir.

GARANTİ

Montaj sonrası garanti veriyoruz. Kurulumunu yaptığımız ürünlerin sizler için ne kadar önem arz ettiğiniz farkındayız. Montaj sonrasında da oluşabilecek tüm aksilikler Mobat Mobilya güvencesi altındadır.

DESTEK

Montaj sonrası müşteri destek ekibimize ulaşıp, istediğiniz konuda destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz ivedilikle taleplerinizi yerine getirmeyi bekliyor olacaklar.

REFERANS MEKTUPLARIMIZ

MONTAJ İŞLERİMİZ

Mobat Mobilya olarak, aklınızdaki projeyi, kullanım, ekonomi ve verimliliği en üst seviyede tutarak, hayallerinizdeki tasarımıyla size sunmaktayız.