Üretim

Mobilya üretim süreci yalnızca metali bükmek, ahşabı kesmek ve şekillendirmek veya plastikleri eritmek ve kalıplamak değildir. Tasarım ve moda trendleri mobilya üretiminde önemli bir rol oynamaktadır. 

Mobat mobilya olarak son teknoloji üretim makineleri ile yeniliği üretiyoruz.

HAREKETLİ

İstediğiniz modellerde hareketli mobilya üretimini gerçekleştiriyoruz. Mobilyanın tasarım konusunda modern olmasının yanısıra taşınabilir olması da önemlidir.

SABİT

Sabit mobilyaların tasarımı kadar üretimi de bir o kadar önemlidir. Üretim aşamasında kusursuz yapılan işlemler sabit mobilyaların kullanım ömürlerini de uzatır.

GÜVENLİ

Mobilya üretiminde bir diğer konu mobilyanın güvenli olması. Herhangi bir olay karşısında mobilyaların zarar görmesini veya vermesini istemeyiz. Mobilya üretilirken kullanımı esnasında güvenilir olması da bir o kadar önem arzetmektedir.

SOSYAL

Mobat mobilya olarak tasarım ve modernlik ilkemizle hareketle mobilyaların birer sosyaleşme alanı olduklarının da farkındayız. Bu yüzden mobilyanın geniş kullanım yelpazesini de göz önünde bulundurarak üretim gerçekleştiriyoruz.

HAREKETLİ

Konfor alanlarını yaratan hareketli mobilyalar ile ziyaretçilerinizi ve misafirlerinizi huzurla ağırlayın. İstediğiniz alanlara istediğiniz tasarımı profesyonel ekibimizle yapacağınız istişareler sonucunda kararlaştırıp planlanan zamanda üretime başlıyoruz. 

SABİT

Sabit mobilyalar bulundukları mekanla özdeleşen adeta mekandan bir parçaymış gibi duran eşsiz mobilyalardır. Mobat kurumsal kimliğinizi önemsiyor, mekan analini doğru yöntemlerle yapıp, eşsiz sabit mobilyalar üretiyor.

REFERANS MEKTUPLARIMIZ

ÜRETİM İŞLERİMİZ

Mobat Mobilya olarak, aklınızdaki projeyi, kullanım, ekonomi ve verimliliği en üst seviyede tutarak, hayallerinizdeki tasarımıyla size sunmaktayız.